O Autorze :)

Untitled design (32) Obraz APS official version 1 20150518_001505

 

Karol Juchniewicz

 

Polski MultiArtysta. Muzyk, Wokalista, Aktor, Pisarz, Poeta, Malarz, Grafik, Specjalista ds. Art. Mediów i Komunikacji Online. Twórca poezji wizualnej. Właściciel grupy projektowo-mutlimedialnej: Projekty.CH, w sład której wchodzi sieć tematycznych portali internetowych, w tym również: Galeria Obrazek.info 🙂

Jego niekonwencjonalne rozwiązania reklamy użytkowej, wzbudzają bardzo duże kontrowersje, ale i podziw wśród jego odbiorców. Łączy to, co stare, tradycyjne z tym, co nowe, modernistyczne, sacrum z profanacją, boskość z ludzkością, ból z rozkoszą, miłość z odrzuceniem. Poezję z mediami, konserwatywne poglądy, na wskroś z tematami: TABU. I to co niemożliwe, przedstawia możliwym i jak najbardziej dostępnym. Dla wszystkich. Dlaczego?

To wszystko po to, by jak twierdzi „przykuwać uwagę codziennych zabieganych ludzi do normalnego myślenia i analizy naszej dziwnej rzeczywistości, w której ja się nie odnajduję”.

Coraz nowsze wyrazy przekazu i stosowane przez niego odważne środki komunikacji oparte w dość sporej publiczności online, pozwalają mu na prowadzenie gry i prowokacje, które przyświecają jedynie, jak twierdzi sam artysta: „celom pro-społecznym”.

 

 mhhco tomhh


2015-11-12_20.27.47 

Autor znany również z innych projektów artystycznych, m. in.:

  

Twórca poniższych wypowiedzi:

~ „Kiedy Ci powiedzą, że jesteś słaby, niezdolny, nieudolny, a nie daj Boże – gorszy od nich! To wyprostuj się. Uśmiechnij. I idź dalej szukać prawdy, ale już w tych równych Tobie. 😉 “

~ „Bo Świat jest piękny tylko do połowy, do tej, w której rośnie cywilizacja pieniądza…”

~ „Wartość leży w nas samych. I prosi: odkryj mnie! 🙂 “

~ „I powiedziała mi wtedy: „KOCHAM CIĘ, NAPRAWDĘ”! A ja wiedziałem, że kłamie, bo po co by podkreślać prawdę?!”

 

Podziel się swoim znaleziskiem na portalach i społecznościach :)